czwartek, 31 grudnia 2015

cornflower fur by Avanti Konieczko

Witam w sylwestrowe popołudnie :* 
Pewnie większość z Was jest teraz w trakcie przygotowywań do tego wyjątkowego dnia :)
Muszę przyznać, że ja też mam jeszcze sporo do zrobienia, ale nie wyobrażam sobie by pozostać dzisiaj bez kontaktu z Wami <3 
W mojej dzisiejszej propozycji sylwestrowej głównej roli nie będzie grać sukienka czy buty, a niezwykłe okrycie wierzchnie ;)
To idealne rozwiązanie dla osób, które spędzają Sylwestra np. na dworze, a mimo to chcą wyglądać i poczuć się niczym gwiazda. 
Mam na sobie czarną sukienkę z cekinów, które jak wiemy pasują na niewiele okazji więc warto wykorzystać tą "sylwestrową możliwość" ;) jako alternatywę dla szpilek, w których byłoby po prostu zimno jako obuwie wybrałam wysokie, zamszowe lity. Teraz czas na główny element czyli ecofutro z najnowszej kolekcji Avanti Konieczko. Futro to jest ciepłe, modne i ma przepiękny chabrowy kolor, który niezwykle ożywia całą stylizację. Na głowę obowiązkowo czapka w chabrowe cekiny, a na szyję duży, widoczny srebrny naszyjnik :) 
Sama nie sądziłam, że dobrze czułabym się w tak specyficznym futrze, ale kiedy je nałożyłam i połączyłam w całość z resztą elementów naprawdę pozytywnie się zaskoczyłam :) 
Przecież Sylwester to taki dzień kiedy warto zaszaleć, ubrać się inaczej, odważyć się na coś naprawdę oryginalnego. Ja tak zrobiłam ! Opowiedzcie w czym Wy wystąpicie dzisiejszego wieczoru? Czy też macie zamiar zaskoczyć? Przesyłam sylwestrowe buziaczki i życzę owocnych przygotowań <3


buty lity - Fashion Queen 
sukienka -  page on


 

2 komentarze:

  1. Rodem z czerwonego dywanu :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękna gwiazda!!! Rany ale to futro jest PIĘKNE kolor aż razi w oczy

    OdpowiedzUsuń